+48 881 732 994
hello@arkadiuszpalki.pl

Hi, My name is Arakdiusz Palki. Im freelance designer from Poland.

Wiem, że w dzisiejszych czasach liczy się czas. Dlatego obiecuję, opowiem to w maksymalnie 2 minutach. Gdzieś musiałem dać tekst dostosowany pod SEO bo Google nie lubi się z pustymi stronami. Więc nie musisz tego czytać, ale jeżeli chcesz to enyoj!

Jestem multidyscyplinarnym projektantem samoukiem. Zajmuje się projektowaniem grafiki użytkowej m.in.: identyfikacji wizualnych i znaków graficznych oraz ilustracji i grafiki, a także ilustracji cgi w 3D. Wykorzystując zdobyte doświadczenie, wiedzę i umiejętności tworze strategie i pomagam rozwiązywać problemy swoich klientów.

Mimo że moje nazwisko nie jest rozpoznawalne, nie posiadam wielkiej pracowni czy z studia w centrum Warszawy pracowałem już nad projektami dla takich gigantów jak: Microsoft, Mars Incorporated czy Royal Canin. Zaufały mi także takie agencje jak BRANDWEB, INVO Technologies czy Media You Need, z którymi na bieżąco współpracuję. Pracowałem także z wieloma przedsiębiorcami, innymi twórcami i właścicielami startupów.

Nie boję się pracy pod presją czasu czy trudnych tematów. Wręcz uwielbiam presję, wyzwania i skomplikowane projekty. Potrafię podejmować trudne decyzje, a także słuchać i wyciągać wnioski z rozmów z klientami. Bo projektowanie to słuchanie, obserwowanie i rozwiązywanie problemów.

Poza komercyjnymi projektami, kocham bawić się kompozycją i 3D. Abstrakcyjne sceny, obiekty i tekstury opowiadające jakąś historie to coś co kocham robić.

Nie lubię być określany mianem grafika. Chociaż w agencji byłem bardzo multidyscyplinarny, więc tak — jestem grafikiem, ale wolę o sobie mówić jako projektant. Bo projektant to ktoś, kto ma otwarty umysł i nieszablonowe myślenie. A ja kocham projektować i rozwiązywać problemy.

Rzuciłem etat na rzecz pracy jako freelancer. By mieć więcej czasu i kreatywności na prace dla Ciebie. Mam swoją wizję produktu i zawsze staram się patrzeć na projekt poza przyjętym schematem. Uwielbiam zamykać się z informacjami na temat produktu lub osoby, która się do mnie zgłosiła, aby wykreować idealny projekt, który nie tylko będzie profesjonalnie wyglądał, ale przede wszystkim zacznie działać i zarabiać. Jestem Arek, kocham projektować, słuchać muzyki filmowej i rozmawiać z ludźmi.

Wszystko, co napisałem wyżej, to tylko kilka akapitów o mnie. Napisz, poznajmy się, chodźmy na piwo i zacznijmy pracować nad Twoją sprawą.

Let's talk

©Arkadiusz Palki